Баннер

Перенос игр!

Увага!!!

У зв'язку із введенням "Червоної зони" І тур ІІ етапу чемпіонату Черкаської області з волейболу серед ТГ Черкащини, який був запланований на 14 листопада переноситься орієнтовно на 28 листопада.

Остаточна дата проведення буде повідомлена додатково.

Обновлено (11.11.2021 11:19)

 

Вихідними відбувся заключний тур І етапу в групах "А" і "Б" чемпіонату Черкаської області з волейболу серед чоловічих команд територіальних громад Черкащини

Результати ігор:

ВК "Сокіл" с.Соколівка - "Паланська громада" - 2-1 (27-29, 25-21, 25-14)

"Паланська громада" - "Городищенська ТГ" - 3-0 (25-16, 25-15, 25-15)

ВК "Сокіл" с.Соколівка - "Жашківська громада" 2-1 (24-26, 25-15, 27-25)

ВК "Сокіл" с.Соколівка - "Городищенська ТГ" - 3-0 (25-14, 25-14,  25-10)

"Паланська громада" - "Жашківська громада" - 3-0 (25-17, 25-19, 25-20)

"Смілянська ТГ - Кам'янська ТГ - 3-0 (25-16, 25-20, 25-22)

"Златогор" Золотоніська ТГ - "Альтаїр" Драбівська ТГ - 3-0 (28-26, 25-21, 25-17)

"Альтаїр" Драбівська ТГ - "Чигиринська ТГ - 3-0 (25-19,  25-23, 25-15)

"Златогор" Золотоніська ТГ - "Чигиринська ТГ - 3-0 (25-16, 25-8, 25-18)

Таблиця результатів 1 етапу:

Підгрупа "А"

Підгрупа "Б"


Відповідно за підсумками І етапу визначилися четвірки кращих в кожній з груп "А" та "Б", а саме :

"Златогор" Золотоніська ТГ

"Альтаїр" Драбівська ТГ

"Альянс" Чорнобаївська ТГ

"Імпульс" Білозірська ТГ

ВК "Сокіл" с.Соколівка

"Паланська громада"

"Жашківська громада"

Городищенська ТГ.

На 2 етапі команди, які вибороли 1-4 місця в групах "А" та "Б" створюють "Дивізіон-1", де будуть визначати 4 кращих команд - учасників "Фіналу чотирьох".

На 2 етапі в Дивізіоні-1 будуть враховуватись результати очних зустрічей між цими четвірками груп "А" та "Б"(дивитись таблиця Дивізіон-1), а команди, які вибороли 5-7 місця в групах створюють "Дивізіон-2", де буде визначено 9-13 місця чемпіонату.

1 тур в Дивізіоні-1 запланований на 14 листопада

Таблиця ІІ етапу

Дивізіон 1:

Дивізіон 2:

Обновлено (08.11.2021 20:53)

 

7 листопада в м.Золотоноша, м.Кам'янка та с.Кочубіївка відбудуться заключні ігри І етапу чемпіонату Черкаської області з волейболу серед чоловічих команд територіальних громад Черкащини в групах "А" і "Б"

Розклад ігор:

м.Золотоноша

11.00 - "Альтаїр" Драбівська ТГ - "Златогор" Золотоніська ТГ

12.15 - "Альтаїр" Драбівська ТГ - Чигиринська ТГ

13.30 - "Златогор" Золотоніська ТГ - Чигиринська ТГ

м.Кам'янка

14.30 - Кам'янська ТГ - Смілянська ТГ

с.Кочубіївка

10.00 - Паланська ТГ - ВК "Сокіл" с.Соколівка

11.15 - Паланська ТГ - Городищенська ТГ

12.30 - Жашківська ТГ - ВК "Сокіл" с.Соколівка

13.45 - Городищенська Тг - ВК "Сокіл" с.Соколівка

15.00 - Паланська ТГ - Жашківська ТГ

Змагання проводяться без глядачів

 

Вихідними відбувся 3 тур в групі "А" чемпіонату Черкаської області з волейболу серед чоловічих команд територіальних громад Черкащини

 

смт.Драбів

"Альтаїр" Драбівська ТГ- Руськополянська ТГ - 3:0 (25:14, 25:13, 25:21)

Мошнівська ТГ - "Златогор" Золотоніська ТГ - 2:1 (25:23, 25:19, 18:25)

"Златогор" Золотоніська ТГ - Руськополянська ТГ - 3:0 (25:23, 25:13, 25:18)

"Альтаїр" Драбівська ТГ - Мошнівська ТГ - 3:0 (25:19, 25:20, 25:13)

м.Черкаси

"Альянс" Чорнобаївська ТГ - "Імпульс" Білозірська ТГ - 3:0 (25:15, 25:8, 25:19)

"Альянс" Чорнобаївська ТГ - Чигиринська ТГ - 2:1 (25:13, 25:12, 17:25)

"Імпульс" Білозірська ТГ - Чигиринська ТГ - 3:0 (25:23, 25:16, 25:22)


Обновлено (01.11.2021 23:47)

 

31 жовтня в смт.Драбів та м.Черкаси відбудеться 3 тур групи "А" чемпіонату Черкаської області з волейболу серед ТГ Черкащини

Розклад ігор:

м.Черкаси (КП МСК "Дніпро")

13.00 - "Альянс" Чорнобаївська ТГ - "Імпульс" Білозірська ТГ

14.15 - Альянс" Чорнобаївська ТГ - "Чигирин" Чигиринська ТГ

15.30 - Імпульс" Білозірськка ТГ - Чигиринська ТГ

смт.Драбів (Центр культури та дозвілля)


10.00 - "Альтаїр" Драбівська ТГ - Руськополянська ТГ

11.15 - "Златогор" Золотоніська ТГ - Мошнівська ТГ

12.30 - "Златогор" Золотоніська ТГ - Руськополянська ТГ

13.45 - "Альтаїр" Драбівська ТГ - Мошнівська ТГ

Змагання проводяться без глядачів.

Обновлено (28.10.2021 20:52)

 

24 жовтня у м.Городище відбувся 2 тур групи "Б" чемпіонату Черкаської області з волейболу серед територіальних громад Черкащини

Результати ігор:

"Жашківська громада" - Городищенська ТГ - 2-1 (23-25, 27-25, 25-20)

Смілянська ТГ - Жашківська громада - 2-1 (19-25, 25-21, 25-19)

Городищенська ТГ - Смілянська ТГ - 3-0 (25-17, 25-17, 25-23)

Жашківська ТГ - Кам'янська ТГ - 3-0 (25-0, 25-0, 25-0)

Городищенська ТГ -  Кам'янська ТГ - 3-0 (25-0, 25-0, 25-0)

 

Обновлено (01.11.2021 23:48)

 

24 жовтня в м.Городище (спортивний комплекс "Колос") відбудеться 2 тур групи "Б" чемпіонату Черкаської області з волейболу серед чоловічих команд ТГ Черкащини

Розклад ігор:

11.00 - Городищенська ТГ - Жашківська ТГ

12.15 - Кам'янська ТГ - Жашківська ТГ

13.30 - Кам'янська ТГ - Городищенська ТГ

14.45 - Смілянська ТГ - Жашківська ТГ

16.00 - Смілянська ТГ - Городищенська ТГ

Змагання проводяться без глядачів.

Обновлено (21.10.2021 11:33)

 

Результати ігор 17 жовтня

17 жовтня в смт Чорнобай  та с. Яснозір'я відбувся 2 тур групи "А" чемпіонату Черкаської області з волейболу серед чоловічих команд ТГ Черкащини.

Результати ігор:

"Златогор" Золотоніська ТГ - "Альянс" Чорнобаївська ТГ - 2-1 (25-15, 13-25, 25-22)

"Альтаїр" Драбівська ТГ - "Імпульс" Білозірська ТГ - 2-1 (17-25, 25-20, 25-20)

"Імпульс" Білозірська ТГ - "Златогор" Золотоніська ТГ - 2-1 (25-23, 25-16, 13-25)

"Альтаїр" Драбівська ТГ - "Альянс" Чорнобаївська ТГ - 2-1 (25-16, 24-26, 25-21)

"Чигиринська ТГ" - "Мошнівська ТГ" - 2-1 (25-22, 22-25, 25-20)

"Руськополянська ТГ" - "Чигиринська ТГ" - 2-1 (25-23, 18-25, 25-19)

Наступний 3 тур в групі А відбудеться 31 жовтня

Обновлено (18.10.2021 11:18)

 

Результати ігор 10 жовтня

10 жовтня відбувся 1 тур групи "Б" чемпіонату Черкаської області з волейболу серед чоловічих команд територіальних громад Черкащини, який проходив в м.Звенигородка.

Результати ігор:

ВК "Сокіл" с.Соколівка - "Кам'янка" - 3-0 (25-18, 15-15, 25-16)

СК "Базис" Паланська ТГ - "Кам'янка" - 3-0 (25-11, 25-12, 25-11)

ВК "Сокіл" с.Соколівка - "Сміла" - 3-0 (25-12, 25-18, 25-10)

СК "Базис" Паланська ТГ - "Сміла" - 3-0 (25-17, 25-18, 25-13)

Наступний 2 тур групи "Б" відбудеться 24 жовтня в м.Городище.

Обновлено (11.10.2021 09:53)

 
Find the Best Web Hosting which offers reliable service and top quality support
Кто на сайте
Сейчас 4 гостей онлайн