Баннер
Последние новости

23 січня відбудеться 2 тур відкритого чемпіонату м.Черкаси з волейболу серед ветеранських чоловічих команд

Розклад ігор:

с.Руська Поляна

11.00 - "Дубовик" Руська Поляна - "Альянс" Чорнобай

12.15 - "Чигирин" - "Альянс" Чорнобай

13.30 - "Дубовик" Руська Поляна - "Чигирин"

м.Черкаси, спортзал корпусу № 3 ЧНУ

11.00 - "Кремінь-Ветеран" Кременчук - "Альтаїр" Драбів

12.15 - "Альтаїр" Драбів - "Кам'янка"

13.30 - "Кремінь-Ветеран" Кременчук - "Кам'янка"

м.Сміла

13.00 - "Златогор" Золотоноша - "Шанс" Черкаси

14.15 - "Сміла" - "Шанс" Черкаси

15.30 - "Сміла" - "Златогор" Золотоноша

 

Вхід до спортивного залу для вболівальників та учасників змагань, можливий лише за наявності сертифікату вакицнації або негативного ПЛР (антиген) тесту.


Обновлено (21.01.2022 21:51)

 

Розклад ігр на 22 січня

22 січня в спортивних залах міста відбудеться 1 тур у Першій Лізі відкритого чемпіонату м.Черкаси з волейболу серед чоловіків "Черкаська волейбольна Ліга". В загальному у Першій Лізі беруть участь 11 команд.

Розклад ігор:

спортзал корпусу № 3 ЧНУ

10.00 - "MSBY" Черкаси - "Атом" Руська Поляна

11.15 - "МХП" Канів - "Орізон-Навігація" Сміла

12.30 - "МХП" Канів - "Атом" .Руська Поляна

13.45 - "MSBY" Черкаси - "Орізон-Навігація" Сміла

спортзал Черкаського інституту банківської справи:

10.00 - "КДЮСШ № 1-2005" Черкаси - "Імпульс" Білозір'я

11.15 - "КДЮСШ № 1-2007" Черкаси - СК "Гельмязів"

12.30 - КДЮСШ № 1-2007" Черкаси - "Імпульс" Білозір'я

13.45- "КДЮСШ № 1-2005" Черкаси - СК "Гельмязів"

 

Вхід до спортивного залу для вболівальників та учасників змагань, можливий лише за наявності сертифікату вакицнації або негативного ПЛР (антиген) тесту.



Обновлено (21.01.2022 21:56)

 

Відбулися стартові ігри 1 туру відкритого чемпіонату м.Черкаси з волейболу серед ветеранських чоловічих команд

16 січня відбулися стартові ігри 1 туру відкритого чемпіонату м.Черкаси з волейболу серед ветеранських чоловічих команд.

Результати ігор 1 туру:

м.Чигирин:

"Кремінь-Ветеран" Кременчук - "Чигирин" - 2-1 (18-25, 25-19, 25-22)

"Шанс" Черкаси - "Кремінь-Ветеран" Кременчук - 3-0 (25-19, 25-14, 25-16)

"Шанс" Черкаси- "Чигирин" - 2-1 (25-9, 25-20, 24-26)

смт.Драбів:

"Альтаїр" Драбів - "Златогор" Золотоноша - 2-1 (25-23, 23-25, 25-15)

"Златогор" Золотоноша - "Альянс" Чорнобай - 3-0 (25-10, 25-18, 25-21)

"Альтаїр" Драбів - "Альянс" Чорнобай - 3-0 (25-17, 25-12, 25-10)

м.Кам'янка:

"Дубовик" Руська Поляна - "Кам'янка" - 2-1 (23-25, 25-19, 28-26)

"Сміла" - "Дубовик" Руська Поляна - 2-1 (25-22, 25-15, 18-25)

"Сміла" - "Кам'янка" - 3-0 (25-21, 25-7, 25-12)


Наступний 2 тур відбудеться 23 січня 2022 року.


Обновлено (16.01.2022 19:47)

 

16 січня розпочинається черговий чемпіонат Черкас серед ветеранів

У неділю 16 січня розпочинається новий сезон у відкритому чемпіонаті м.Черкаси з волейболу серед чоловічих ветеранських команд.

Цього року участь в змаганнях беруть 9 команд, а саме: "Златогор" м.Золотоноша, "Шанс" м.Черкаси, "Альтаїр" смт.Драбів, "Дубовик" с.Руська Поляна, команди з міст Кам'янка, Сміла, Чигирин та новачок чемпіонату, команда "Кремінь-Ветеран" м.Кременчук.

Змагання будуть проходити у 2 етапи. На першому етапі команди зіграють в одне коло, по одній грі кожен з кожним та визначать четвірку кращих, які на 2 етапі у "фіналі-чотирьох" визначать переможця та призерів змагань.

Розклад ігор 1 туру:

м.Чигирин:

11.00 - "Кремінь-Ветеран" - Чигирин

12.15 - "Кремінь-Ветеран" - Шанс

13.30 - Чигирин - Шанс

смт.Драбів:

11.00 - Златогор - Альтаїр

12.15 - Златогор - Чорнобай

13.30 - Альтаїр - Чорнобай

м.Кам'янка:

12.45 - Кам'янка - Дубовик

14.00 - Дубовик -Сміла

15.15 - Кам'янка - Сміла

Вхід до спортивного залу для вболівальників та учасників змагань, можливий лише за наявності сертифікату вакицнації або негативного ПЛР (антиген) тесту.

Обновлено (13.01.2022 11:23)

 

З Новим Роком!

 

В Черкасах яскраво завершився Чемпіонат області серед ОТГ

Завершився чемпіонат Черкаської області з волейболу серед чоловічих команд територіальних громад Черкащини (сезону 2021 року) в якому брали участь 13 команд, а саме:

«Паланська громада», ВК «Сокіл» с.Соколівка Жашківська ТГ, «Жашківська громада», «Імпульс» Білозірська ТГ, «Альянс» Чорнобаївська ТГ, «Городищенська ТГ», Смілянська ТГ», «Руськополянська ТГ», «Чигиринська ТГ», «Кам’янська ТГ», «Мошнівська ТГ», «Златогор» Золотоніська ТГ та команда «Альтаїр» Драбівська ТГ.

Змагання проходили з вересня по грудень 2021 року в 3 етапи в спортивних залах області.

За підсумками двох перших етапів до фінального раунду потрапили  «Паланська громада», ВК «Сокіл» с.Соколівка, «Златогор» Золотоніська ТГ та «Альтаїр» Драбівська ТГ.

Ігри фінального раунду проходили в спортивному залі КП МСК «Дніпро», де і визначалися кращі з кращих.

В першій півфінальній грі грали ВК «Сокіл» та «Златогор», де в напруженій боротьбі перемогу виборола команда «Сокіл» з рахунком 3-1 (25-13, 20-25, 26-24, 25-22).

Друга півфінальна гра також видалася цікавою та емоційною в якій зустрічалися команди «Паланська громада» та «Альтаїр», де перемогу здобули волейболісти Паланської ТГ з рахунком 3-1 (21-25, 25-23, 25-22, 25-12).

Гра за 3 місце між командами «Златогор» і «Альтаїр» визначила переможця тільки в 5 партії, тож бронзовим призером чемпіонату стала команда «Златогор», яка перемогла «Альтаїр» з рахунком 3-2 (20-25, 22-25, 26-24, 25-11, 15-11).

Фінальна гра чемпіонату, як і минулого сезону стала окрасою чемпіонату і дійсно фінальною грою.

Першу партію досить впевнено виграла команда Паланської громади з рахунком 25-9, але вже 2 і 3 партія була за гравцями команди Сокіл 25-20, 25-11 і здавалось, що фінал вирішиться в четвертій партії, але волейболісти Паланської громади зібравшись з силами виграють четверту партію 25-21. Тож все вирішувалось в п’ятій партії, де команди не хотіли пуступатись бодай одним очком і все ж перемогу з рахунком 15-8, а в результаті у грі і самому чемпіонаті із загальним рахунком 3-2 святкували гравці команди «Паланська громада».

Організаторами змагань були відзначені і кращі гравці чемпіонату, а саме:

переможцем в номінації «Кращий гравець чемпіонату» став Назар Степовик («Паланська громада»);

переможцем в номінації «Кращий атакуючий гравець» став Роман Середа («Златогор»);

переможцем в номінації «Кращий пасуючий» став Дмитро Дерев’янченко (ВК «Сокіл»);

переможцем в номінації «Кращий ліберо» став Сергій Щибря («Паланська громада»);

переможцем в номінації «Кращий блокуючий гравець» став Юрій Лісовий (ВК «Сокіл»).

Всі номінанти були відзначені пам’ятними статуетками та грошовими винагородами від офіційних партнерів турніру.

Тож велику подяку виносимо Віталію Войцехівському, Володимиру Осадчому, Григорію Плічку, Анатолію Кисілю, керівництву агропромислової компанії «Маїс». Також дякуємо за підтримку та допомогу інтернет-магазину «Store.volleyball.ua», які вручили командам-переможцям сертифікати на волейбольний інвентар.

Переможці та призери змагань були нагороджені також кубками, меделями, грамотами та пам’ятними буклетами.

Організаторами змагань були громадська організація «Федерація волейболу Черкащини», в особі заступника президента організації Сергія Гнатенка та громадська організація Черкаська обласна організація «Фізкультурно-спортивне товариство «Спартак» в особі голови організації Юрія Мрачковського.

P.S. Йдучи назустріч побажанням багатотисячної армії прихильників волейболу та задля того, щоб не довести до перегрузки або навіть падіння пошукового сервісу google Смешно Подмигиваю, ми розміщуємо ссилку на трансляцію усіх фінальних ігор прямо на нашому сайті:

https://www.youtube.com/watch?v=F31jvBzIdvI

Обновлено (14.12.2021 21:09)

 

12 грудня 2021 року в спортивному залі КП МСК "Дніпро" відбудеться "Фінал-чотирьох" чемпіонату Черкаської області з волейболу серед чоловічих команд територіальних громад Черкащини

Розклад ігор:

11.00 - "Златогор" Золотоніська ТГ - ВК "Сокіл" с.Соколівка, Жашківська ТГ

12.30 - "Паланська громада" - "Альтаїр" Драбівська ТГ

14.00 - гра за 3 місце

15.30 - фінальна гра


Вхід до спортивного залу для вболівальників та учасників змагань, можливий лише за наявності сертифікату вакицнації або негативного ПЛР (антиген) тесту.

За ходом фінального етапу Ви зможете слідкувати в прямому ефірі Ютуб-каналу, за посиланням:

https:youtu.be/F31jvBzldvl

Обновлено (11.12.2021 10:36)

 

Завершився 2 етап в Дивізіоні-1 чемпіонату Черкаської області з волейболу серед чоловічих команд територіальних громад Черкащини

Результати ігор:

м.Черкаси:

"Альтаїр" Драбівська ТГ - "Жашківська громада" - 3-0 (25-14, 25-10, 25-19)

"Паланська громада" - "Златогор" Золотоніська ТГ - 2-1 (25-23, 18-25, 25-18)

"Златогор" Золотоніська ТГ - "Жашківська громада" - 3-0 (25-17, 25-12, 25-10)

"Паланська громада" - "Альтаїр" Драбівська ТГ - 3-0 (27-25, 25-23, 25-15)

м.Звенигородка:

ВК "Сокіл" с.Соколівка - "Імпульс" Білозірська ТГ - 2-1 (25-15, 25-12, 15-25)

"Імпульс" Білозірська ТГ - Городищенська Тг - 3-0 (25-19, 25-19, 25-18)

ВК "Сокіл" с.Соколівка - "Альянс" Чорнобаївська ТГ - 3-0 (25-17, 25-14, 25-15)

"Альянс" Чорнобаївська ТГ - Городищенська ТГ - 2-1 (25-17, 21-25, 25-16)

За підсумками 2 етапу у "Фіналі-чотирьох", який відбудеться 12 грудня 2021 року в спортивному залі КП МСК "Дніпро" гратимуть

Півфінальні ігри:

"Паланська громада" - "Альтаїр" Драбівська ТГ

"Златогор" Золотоніська ТГ - ВК "Сокіл" с.Соколівка


Обновлено (05.12.2021 19:05)

 

У неділю 5 грудня відбудуться заключні ігри 2 етапу в Дивізіоні-1 та Дивізіоні-2 чемпіонату Черкаської області з волейболу серед чоловічих команд територільних громад Черкащини

Команди Дивізіону-1 в заключних іграх 2 етапу визначать четвірку кращих команд - учасників "Фіналу-чотирьох".

Розклад ігор

Дивізіон-1:

м.Звенигородка

10.30 - "Сокіл" с.Соколівка - "Імпульс" Білозірська ТГ

11.45 - Городищенська ТГ - "Імпульс" Білозірська ТГ

13.00 - "Сокіл" с.Соколівка - "Альянс" Чорнобаївська ТГ

14.15 - Городищенська ТГ - "Альянс" Чорнобаївська ТГ

м.Черкаси, КП МСК "Дніпро"

11.30 - "Альтаїр" Драбівська ТГ - "Жашківська громада"

12.45 - "Паланська громада" - "Златогор" Золотоніська ТГ

14.00 - "Жашківська громада" - "Златогор" Золотоніська ТГ

15.15 - "Паланська громада" - "Альтаїр" Драбівська ТГ

Дивізіон-2

м.Черкаси, інститут банківської справи

11.30 - Мошнівська ТГ - Кам'янська Тг

12.45 - Чигиринська ТГ -  Кам'янська ТГ

14.00 - Мошнівська ТГ - Смілянська ТГ

15.15 - Руськополянська ТГ - Кам'янська ТГ

16.30 - Чигиринська ТГ - Смілянська ТГ

17.45 - Руськополянська ТГ - Смілянська ТГ

Змагання проводяться без глядачів. Вхід до спортивних залів для учасників змагань, можливий лише за наявності сертифікату вакцинації або негативного ПЛР (антиген) тесту.

Обновлено (03.12.2021 11:32)

 
Find the Best Web Hosting which offers reliable service and top quality support
Кто на сайте
Сейчас 7 гостей онлайн